Úlet ani flirt nehledám,chtěla bych vztah založený na důvěře.Tvář je jen maska, kterou nosíme celý život
Hledám spřízněnou dušičku kamaráda, přítele uvidíme jak se vše posune.
Jsem upřímná a to místním mužům vadí,vždy mě zablokují, jelikož pravda se špatně čte, že pánové?
Jsem normální ženská, je na tobě mě poznat.
Nemám ráda blbé kecy