Někoho, kdo by mě zaujal. Věk tak do 31 let max, ne z dalky (ze vztahu na dalku jsem fakt vyrostla).Děti prosím ne, nikomu dětičky vychovávat nebudu.Fotek mam tri miliony, ale sem je davat nebudu. Pokud zaujmes, neni problem poslat.
Pro začátek hezké přátelství a pak se uvidí . Jsem z Brna a pokud budeš dal nevadí mi to . Hledám moderního muže s moderním myšlením , volného s vlastním zázemím .Se zájmem cestovat ,výlety,a užívat si života společně . Jsem samostatná žena která chce žít na plno . Vzájemné sympatie a následné setkání mohou rozhodnout . Co nehledam ? Poznám hned .Věk 50+ -Vzhled hraje na seznamce roli.