Štěstí se musi jit naproti. Jen ne moc daleko.. radši někde poblíž Tábora....ne přes celou republiku.... Marné chatování zabíjí čas...a taky zdravý věkový rozdíl....max.10 let
Ahojte hledám uprimneho a hodného človíčka který už ví co od života chce ,najdu tě?
jestli se cítíš taky sám tak se ozvi. sem kuřačka.
Fajn chlapa ideálně naporad, Praha cca 48-54, trochu aktivní. Najít se a smazat to tu. Nereaguji na profily bez fotky