Ráda se seznámím s mužem, který stejně jako já nechce být sám. Ve dvou se to přece lépe táhne... Bydlím mezi Kutnou Horou a městem Sázavou. Ani do Kolína to nemám daleko a do Prahy jen 50 km. Je tady někde v okolí normální chlap? Stačil by mi jen jeden... Jenže když se najde, tak je zase z Tramtárie. Asi všichni chlapi vychcípali... A vzkaz pro mladíky, kteří to zkoušejí, jak by si užili: Zbytečně se namáháte, pánové, mě nezajímáte.
BEZ VAŠEHO FOTA NEODEPÍŠI Jsem pohodářka, mám ráda KÁVU. A prosím a žádám pány, ženaté, aby můj profil vynechali. Nebudu poslouchat, jak vám doma nerozumí, a podílet se na podvodu vašeho protějšku...Ne cizince! Ne kluky ve věku mých dětí!!