Ráda bych našla parťáka na zbytek života.
seznamim se ....samota není dobrý kamarád . muži do 70 let mi nepište, neodpovím...
Hodná milá laskavá
Někoho, kdo by mě zaujal. Věk tak do 31 let max, ne z dalky (ze vztahu na dalku jsem fakt vyrostla).Děti prosím ne, nikomu dětičky vychovávat nebudu.