Jeden by měl toho druhého zaujmout....je jedno čím....třeba úplnou maličkostí.....a ten první by měl dle toho poznat jaký ten druhý je....
Hodného a věrného muze
Existuješ? Ty muž, který ještě umí mít opravdově a nesobecky rád?
Ahoj hledám kamaráda časem vztah už vím co od života čekat
Hledám příjemného muže alespoň trochu se společnými zájmy.Ráda jezdím na kole,ráda cestují a chodím do divadla.Jsem vdova a samota je zlá.