Pohodového,pohledného muže vyšší postavy....nezlobte se na mě,když neodepíšu,, ,jen Plzeň a okolí,na pány bez fota nereaguji
Ráda bych se seznámila s někým ,kdo nechce být sám
Hledám kamaráda…Napiš mě o sobě dvě pravdy a jednu lež. Já se pokusím uhodnout, která z nich je lež. Bez fotky na profilu neodpovídám.Opravdoví přátelé najdou vždy k sobě cestu.
Hledám Tebe. Moji lásku.
Přítele z Prahy, s fotem! Do 71.let. Na profily bez fota nereaguji.