Ráda bych poznala kamaráda, přítele, parťáka na výlety.....uvidíme až se uvidíme?
Láska je krásná
Leto ve dvou
Kdyby blbost nadvznašela půlka tady už litá ...
Pouze z hk( vážně přátelství )