Jsem rozvedená,pohodová holka,mám ráda procházky přírodou,ráda jezdím na kole,chodím do kina,na výlety,ráda se bavím,ráda čtu ,vařím,peču,..Chtěla bych potkat někoho normálního pro život.Jsi tu ?
Hledám dlouhodobý vztah založený na upřímnosti, toleranci, komunikaci, bez lží. Jsem máma 2 dětí ( dcera 15 let a syn 5 let) a hledám parťáka a dětem kamaráda. Nepodepisuji, když na profilu není foto a nepodepisuji, když mne dotyčný nezaujal...sorry...