Ahojky, hledám muže pro společné dny na kolo nebo výlet...pro život , s vyřešenou minulostí. Určitě nechci toho, kdo má partnerku a nechci větší vzdálenost než 30 km od Ostravy : ))
Jsem obyčejná holka, která hledá lásku a porozumění, jsi tam
Hledám Tebe. Moji lásku.
Jsem vdova chci se seznámit s mužem.Chybí mi procházky,výlety a pokec.Bez fota neodepisuji.
hledám muže nekuřáka, přítele