Existuje ještě nezadaný muž, přiměřeného věku a vyšší postavy na trávení volného času do 50 km od mého bydliště, který by měl zájem se seznámit ? Ten věk je důležitý, nemám zájem o seznámení s někým výrazně mladším.
Najde se tu hodný a sympatický muž, nejlépe z českolipska
Nezadaného, mobilního s vyřešenou minulostí. Čecha!
Hledám přítele....
Pochopení, láska, ale tvigi nejsem.