Hledám muže do 55let, parťáka do života
Hledám prima chlapíka pro dopisování,symp.smysl pro humor,a pohodu.ozve se nějaký pohledné snad holce??
Ráda poznám sympatického a veselého muže...pro život
Nechápu že se nedají posílat zprávy a není vidět historie. Jediný řešení opět registrace:-(
Ahojte hledám uprimneho a hodného človíčka který už ví co od života chce ,najdu tě?