Hledám muže pro společné trávení volného času. Pokud budou naše zájmy obdobné. Nehledám bydlení ani manžela. A nemám potřebu být služkou.
Jsem rozvedená,pohodová holka,mám ráda procházky přírodou,ráda jezdím na kole,chodím do kina,na výlety,ráda se bavím,ráda čtu ,vařím,peču,..Chtěla bych potkat někoho normálního pro život.Jsi tu ?
Chci najít kamaráda a přítele, samota je zla, ve dvou se to líp táhne
Někoho fajn...... pokec,zábava. NIC VÁŽNÉHO NECHCI!!! Jsem svou paní a to mi vyhovuje. Děkuji
Hledám fajn chlapa