Ahoj, hledám parťáka, který rád vyrazí na hory, na kolo nebo jen na procházku do města. Který rád objevuje místa, kde ještě nebyl nebo se vrací tam, kde to bylo fajn.
Zdravím všechny jsem obyčejná žena co má ráda romantiku,výlety,kino,kolo,jízda na koni.Jsem maminka 5deti ale z toho už jsou 3dospěli mám už dost sklamane lásky a tak už nemám žádnou důvěru v lásce je mi to líto