Ráda bych se seznámila s někým ,kdo nechce být sám
Lásku,porozumnění,teplo domova na celý život.Je mi 56a samotné smutno.
Kamaráda pro začátek, partnera pro zbytek zivota,
Obycejna baculka 49 hledá normálního může 48-50 Prostejovsko a okolí :( Samota boli........nehledám milence
Chci chlapa pro společný život