Hledám obyčejný pokec, z kterého se může vyvinout něco neobyčejného. Někdo přirozeně vtipný s fantazií, kdo mne rozesměje?Nemůžu za to, jsem Ryby. Omlouvám se všem, kterým neodepisu, je to buď pro příliš velky věkový či výškový rozdíl.
Hledám parťáka od 49!!! do 56 let..maximálně 90 km vzdálenost!!!. se kterým se zasmějeme stejným věcem a klidně si užijeme jak výlet, tak obyčejný večer doma.Nečekám dokonalost – stačí srovnané srdce, smysl pro humor, pevná ruka a chuť začít něco hezkého.