Dokážu být sama, a často si to i užívám, ale přeci jen mi někdy chybí ta možnost se o krásy přírody nebo kulturní zážitky s někým podělit. Proto bych ráda poznala hodného, slušného a přirozeně inteligentního muže (přiměřeného věku). Muže, kterému bych mohla věnovat svůj čas a on ho se mnou trávil rád. Vím, že vztah se buduje dlouho, a proto pro začátek by bylo fajn zajít na procházku, na výlet, do divadla nebo na koncert, zažít příjemné chvíle a vytvořit si hezké vzpomínky.
Hledám hodného, spolehlivého, partnera, kutila, nekuřáka!!! alkohol jen výjimečně, ŘP vítán.Partner věk 65-68let, okr, HO,UH, KYJOV, VESELI nad Moravou. Nemám zájem o flirt, jak tady spousta mužů hledá!!!! Ženatí nepište!!!!!