Nevím proč mám dojem, že tady na této seznamce jsou pořád stejný muži, kterým když napíšu, tak neumí ani odepsat? Divné chování, že?
Hledám pohodový vztah se vším co k tomu patří ale prozatím kamarádský vztah. Pouze s fotkou
Ahoj,moc ráda bych Tě poznala....
Ahoj.Nehledám prince, jen muže co ví o čem je život. A není to jen chlast a honění svého ega. Malá nápověda
Věříš na náhodu? Já ano a tak jsem tady.